Для кого слово Щастя – порожній звук

Рейтинг статті

Рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів: 0

Оцінити публікацію.

Оскільки ви вважаєте цей пост корисним...

Поширте, якщо бажаєте!

Для кого слово Щастя – порожній звук

Для тих,

  • кому не пощастило в дитинстві, і памʼять про щасливі моменти зблякла,
  • хто сприймає суспільні догми, норми, сучасні критерії успіху дуже серйозно,
  • керується лише тим, що каже більшість і не прислухається до власного внутрішнього голосу,
  • безумовно слідує моді у будь-якому прояві, йде за натовпом,
  • сидить у інформаційному мейнстримі у всіх його проявах,
  • мусить боротися за власне життя, виживати.

Відчуття щастя мало би бути знайомим кожному. Принаймні, в дитинстві. Ще до того, як нас починають виховувати, забороняти, лякати, ми відчуваємо потік життя безпосередньо. Ми є тими, ким ми є, бо не відділяємо себе від навколишнього світу. І не мусимо захищати своє життя.

Та спитайте у себе. У своїх знайомих – коли вони були по-справжньому щасливі? Щастя – це не мить, щастя – це стан.

 

Якщо сподобалось - поширте!

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Пов'язані записи

Нове

Mail Icon

Підпишіться

будьте в курсі всіх нових публікацій