Що робити, якщо нічого не можеш зробити?
Те, що відбувається зараз навколо нас майже завжди є поза нашим впливом. Ми не згодні, з тим, що відбувається, не хочемо приймати це і миритися з цим! Як зробити те, що не можеш зробити?
Що насправді відбувається:
Ви сприймаєте світ через призму новин. У вікно Ви дивитесь рідше, ніж у телефон. Все багатство новин, насправді, відображає сферу однотипних месседжів, дбайливо підготованих для населення і скопійованих з одного джерела в інше. За деякий час чіткого і регулярного психоемоційного насильства над собою, Ви зневірюєтеся і починаєте тонути у сірих і чорних настроях. Всі навколо Вас переймаються і також сіріють і чорніють. Відбувається самопрограмування на безсилість, поразку і страждання. Особливо впливовми є телебачення та відео в інтернеті. Мало чия психіка здатна опиратися відеоряду. Потік негативу та загрози невідворотно формує пригнічений психологічний стан. Стан безпорадності.
Що від Вас по суті і вимагається! Стати безпорадними!
Що робити?
Діяти якраз навпаки:
- Припинити слухати «балакучі голови»! Припиніть читати новини, на винятком тих, які стосуються безпосередньо Вас! Голод до зовнішніх новин свідчить про те, що у Вашій голові бракує власних думок. Мозок починає вимагати імпорту. По факту – шкідливого, низькопробного імпорту.
- Вірити в краще будь-що! Уявляти, візуалізувати успіх. Відчувати свій стан, наче успіху вже досягнуто.
- Утримувати і розвивати оптимістичний настрій, бажати своїм наснаги, удачі, здоров’я, щастя, успіху. Накопичувати у собі світло і ділитися ним з оточенням. Просто дайте собі команду: «я наповнююсь світлом!», «я бажаю всім щастя!». Світло, воно йде з небес, від Сонця, від світлих людей поряд. Застосовувати молитви, афірмації. Пошукайте. Їх повно кругом.
- Якщо ми роз’єднані, ми різновекторні мікроскопічні сили. Якщо ж ми узгоджені в одному напрямку – сила зростає багатократно! Ставайте своїми. Шукайте своїх! Допомагайте своїм! В сучасному динамічному світі складно зберігати фізичну єдність, тому чи не єдиний шлях – розвиток усвідомленості[1]. Темні сили, лихі люди, дуже швидко та вміло об’єднуються. А «хороші» люди – ні. «Хороші» люди – слабкі. Може варто ставати не такими вже і хорошими?
Чому?
Кожен з нас – клітинка великого організму – народу: генетично і територіально споріднених людей. Поза нашою свідомістю ми відчуваємо енергію, стан, настрій нашого роду, народу, егрегора.
Народ, або споріднена група, які мислять в резонансі, діятимуть також в резонансі і досягатимуть набагато більших результатів, ніж ідеологічно розрізнені люди. Прикладів – море.
Самостійно мислячі, ідеологічно згуртовані народи є великою кісткою в горлі багатонаціональних утворень, які існують за рахунок насильства: імперій. Імперії мудро поділяють, щоб володарювати. Дарма, що рівень кінцевої ефективності «населення» низький. Зате спокійно і безпечно.
Технології поділу і перемішування народів широко застосовуються імперіями, бачимо приклади русско-совіцької імперії, і, що цікаво, США. Один з результатів: подрібнюється, розмивається спорідненість, а значить – інформаційна та духовна єдність. Народ перестає бути єдиною цілеспрямованою силою. І духовно, і, як наслідок, фізично.
Пасіонарність, єдність народу, або нації, постійно знаходиться під емоційно-ідеологічним тиском. Формується загальних фон страху, який паралізує волю, здатність діяти, протистояти, розвиватися.
Насправді
Ми вже давно не монолітні нації, народи, роди. Ми всі перемішані життям. Тому інстинктивна єдність більшості з нас недоступна. Компенсуємо інстинкти нашим усвідомленим ставленням до оточення. Наша єдність не [лише] в нації, а в першу чергу у спільній меті: чи то перемога, чи то добробут, чи то мир, чи найкраще – бути щасливими. Про що і є, власне цей конкретний сайт.
- Усвідомленість як противага інстинкту. Усвідомлені бажання і дії проти інстинктивних бажань і реакцій на оточення, в тому числі і на новини в медіа. ↑
Якщо сподобалось - поширте!
Пов'язані записи
Нічого не знайдено
Нове
Підпишіться
будьте в курсі всіх нових публікацій
